Vaata talverehve meie e-poes
abc

2 rehvisoovitust selleks talveks – soodsas hinnaklassis (2017)

Talverehvide valik on laiem kui kunagi varem. Erinevatel rehvidel on erinevad hinnad, lisaks lõputult nüansse milles orienteeruda. Selleks, et valikut lihtsustada, toome Rehvipood.eu ekspertide abiga teieni selle talve kaks rehvisoovitust.

Talverehvide valik on laiem kui kunagi varem. Erinevatel rehvidel on erinevad hinnad, lisaks lõputult nüansse milles orienteeruda. Selleks, et valikut lihtsustada, toome Rehvipood.eu ekspertide abiga teieni selle talve kaks rehvisoovitust

Oleme välja valinud ühe naastrehvi ja ühe lamellrehvi soodsamas (budget) hinnaklassis. Mõlemad rehvid on Belgia päritolu firmalt Minerva, mis on juba mitmel aastal olnud Rehvipoe kõige populaarsem rehvibränd – põhjuseks soodne hind ja kõrge kvaliteet. Mõlemad rehvid on saadaval nii maasturile kui sõiduautole.

Minerva Frostrack HP – parim lamell

Minerva Frostrack HP on selle talve lamellrehvide kindel hitihoiatus. See on kõige uuem mudel Minerva talverehvide valikus. Täiustatud kummisegu annab varasemast paremad sõiduomadused just talvetingimustes. Rehv on vaikne ja suurepärase haarduvusega märjal ja lumisel teel.

Minerva Eco Stud M+S – parim naastrehv

Tänu heale hinnale ja sõiduomadustele on see rehviklassikaks saanud Minerva Eco Stud ilmselt kõige populaarsem naastrehv üldse. Laiade ja sügavade vagudega rehvimuster juhib hästi vett ja lund. Tänu sellele on rehvil hea pidamine nii jäistel kui lumistel teedel. Sobib suurepäraselt sõiduks nii pehmes lumes kui ka sulas. Kindel soovitus selles hinnaklassis.

Mis firma on Minerva?

Minerva Tyres on üle 100 aastase ajalooga Belgia päritolu rehvibränd, mille rehve algselt tootis Saksamaa grupp Continental. Minerva rehve toodetakse tänasel päeval nii aasias kui ka Euroopas. Tänu sellele on võimalik pakkuda laia mudeli- ja suurusevalikut. Müües igal aastal rohkem kui 1,5 miljonit rehvi, on Minerva täna üks maailma juhtivaid private label rehvibrände. Saadaval enam kui 52 riigis üle maailma.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.