Rehvide ostmisel oleks hea teada, mida teised ostnud on. Kuid kust seda infot leida? Käesolevas posituses toomegi välja, missuguseid suverehve on teised tellijad eelistanud.

Andmed põhinevad viimase tuhande(!) tellimuse põhjal. Seega, need andmed võiksid olla piisavalt usaldusväärsed, et näidata küll, missuguseid rehve inimesed kõige rohkem usaldavad.

TOP5 – suverehvi brändid

  1. Minerva (60%)
  2. Firemax (11%)
  3. Hilo (9%)
  4. Sailun (6%)
  5. Invovic (1%)

Tellijate eelistus rehvibrändide osas on üsna kõnekas. Selgelt kõige populaarsemad on väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega Minerva rehvid, mida on 60% kõigist tellitud rehvidest. Sellele järgnevad hea kiirusindeksiga Firemaxid ning soodsad Hilo rehvid.

Kokku on tellitud 27 erineva brändi suverehve. Esiviisikule järgnevad Hankook, Yokohama, Falken, Maxxis ja Goodyear.

TOP5 – suverehvi mudelid

  1. Minerva Radial F205 (23%)
  2. Firemax FM601 (11%)
  3. Minerva Radial F209 (10%)
  4. Hilo Genesys XP1 (8%)
  5. Minerva Ecospeed 2 SUV (6%)

Iga neljas tellitud suverehv sel hooajal on olnud Minerva Radial F205, mis on vaieldamatult kõige populaarsem mudel juba mitmendat aastat järjest. Esikümnes oli kokku 7 erinevat Minerva mudelit. Lisaks mahtus sinna ka Sailun Atrezzo ZSR (9. koht).

Esimese 20 lõpus olid lisaks eelpool nimetatud firmadele ka Invovic EL601, Comforser CF500, Goodyear Effigrip Perform, Falken ZE310, Sonar SX1, Nexen NBlue Premium ja GT Radial Champiro FE1 (vastavalt 14.-20. koht, 1-0,5%).

Kokkuvõtteks

Kui hakkate uusi suverehve tellima, siis loodetavasti on sellest infost abi. Tellides Minerva, Firemax või Hilo suverehvid, teete kindlasti õige valiku.

Püüame käesolevat postitust jooksvalt ajakohastada ning samasuguse kokkuvõtte teha ka talverehvidest.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga