Vaata talverehve meie e-poes
abc

Rehvide tellimine Internetist

Rehvidest huvituvad inimesed enamasti täpselt kaks korda aastas. Seda sügistalve esimesel lumisel päeval ja kevadel, kui talverehvidega asfaldil sõitmine liiga mürarikkaks muutub.

Rehvide tellimine Internetist on mugavaim viis leida endale sobivad ja soodsad rehvid. Nii hoiad kokku aega ja raha.

Rehvidest huvituvad inimesed enamasti täpselt kaks korda aastas. Seda sügistalve esimesel lumisel päeval ja kevadel, kui talverehvidega asfaldil sõitmine liiga mürarikkaks muutub. Muul ajal inimesed rehvidest väga ei mõtle. Ja see ongi täiesti normaalne 🙂

Rehvide tellimine Internetist on mugavaim viis leida endale sobivad ja soodsad rehvid. Nii hoiad kokku aega ja raha. Sobivate rehvide leidmiseks on võimalik kasutada rehviabilise nõu.

Rehvide tellimiseks palun toimi nii:

  • Veendu, millise mõõduga rehve vajad. Igal rehvil on laius, kõrgus ja diameeter märgitud rehvile. Samuti on seda võimalik leida auto tehnilisest passist või Maanteeameti registrist.
  • Kõik sobiva mõõduga rehvid leiad kasutades poe servas olevat tooteomaduste filtrit.
  • Valiku lihtsustamiseks saad järjestada leitud rehvid kas „alates odavamast“ või „alates kallimast“, populaarsuse või uudsuse järgi.
  • Huvipakkuvad rehvid võid julgesti lisada ostukorvi, milles on neid hiljem mugav võrrelda ja enne ostu vormistamist mittevajalikud eemaldada.

Kui sobivate rehvide valimine osutub liiga keerukaks, siis palun küsi julgesti nõu rehviabiliselt.

Rehvide eest maksmine

Maksmiseks on kõige mugavam kasutada pangalinki. Nii saad rehvid kõige kiiremini kätte. Pangalingi kaudu oma panka sisenedes ootab teid ees täidetud maksekorraldus, jääb üle see ainult kinnitada. Pangalingi abil tehtud makse laekub koheselt ning sellisel juhul saame ka rehvid koheselt välja saata. Samuti on võimalik kasutada järelmaksu võimalust.

Rehvide kättetoimetamine

Me mõistame täielikult tellija soovi kaup võimalikult kiiresti kätte saada ning ei venita ühtegi hetke. Meiegi soov on kaup tellimuse saabumise järgselt kohe välja saata.

Vastava märkega rehvid toome kohale ühe järgmisel tööpäeval! Muul juhul on tavapäraseks tarneajaks 1-3 tööpäeva. Parima ostukogemuse pakkumiseks teeme kõik selleks, et see nii ka jääks ning ei pane e-poodi välja kaupa, mida meil tegelikult olemas ei ole.

Kõik ostetud rehvid toimetame kohale tellimusel näidatud aadressile või saadame kulleriga.

Kättetoimetamine on alates kahe rehvi tellimisest tasuta. Rehvide arv ühes tellimuses ei ole piiratud.

2 mõtet “Rehvide tellimine Internetist” kohta

  1. Tere. Kas rehvid toimetate ka kliendi poolt valitud töökotta? Kas selleks pean töökoda eelnevalt informeerima?

    1. Tere. Toimetame rehvid teie soovitud aadressile sõltumata sellest, mis seal aadressil asub 🙂 Tore oleks, kui rehvitöökoda eelnevalt teavitate sellest, et teie rehvid sinna lähevad (et nad teaksid, et kelle rehvid need on ja mida nendega tegema peab). Nii saab kiirel ajal võimalikke eksitusi vältida.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.