Rehvidest huvituvad inimesed enamasti täpselt kaks korda aastas. Seda sügistalve esimesel lumisel päeval ja kevadel, kui talverehvidega asfaldil sõitmine liiga mürarikkaks muutub. Muul ajal inimesed rehvidest väga ei mõtle. Ja see ongi täiesti normaalne 🙂

Rehvide tellimine Internetist on mugavaim viis leida endale sobivad ja soodsad rehvid. Nii hoiad kokku aega ja raha.

🚩 Vaata kindlasti ka lehekülge “Soodsad rehvid, kust leiad parimad pakkumised populaarsetes mõõtudes. 👈

Rehvide tellimiseks palun toimi nii:

  • Veendu, millise mõõduga rehve vajad. Igal rehvil on laius, kõrgus ja diameeter märgitud rehvile.
  • Kõik sobiva mõõduga rehvid leiad kasutades poe servas olevat tooteomaduste filtrit.
  • Valiku lihtsustamiseks saad järjestada leitud rehvid kas „alates odavamast“ või „alates kallimast“, populaarsuse või uudsuse järgi.
  • Huvipakkuvad rehvid võid julgesti lisada ostukorvi, milles on neid hiljem mugav võrrelda ja enne ostu vormistamist mittevajalikud eemaldada.

Rehvide eest maksmine

Maksmiseks on kõige mugavam kasutada pangalinki. Pangalingi kaudu oma panka sisenedes ootab teid ees täidetud maksekorraldus, jääb üle see ainult kinnitada. Pangalingi abil tehtud makse laekub koheselt ning sellisel juhul saame ka rehvid koheselt välja saata. Nii saad rehvid kõige kiiremini kätte.

Maksta on võimalik ka arve alusel pangaülekandega, kuid sellisel juhul viibib kauba välja saatmine ajavahemiku võrra, mis kulub arve väljastamisest arve maksmiseni ja makse laekumiseni.

Rehvide kättetoimetamine

Me mõistame täielikult tellija soovi kaup võimalikult kiiresti kätte saada ning ei venita ühtegi hetke. Meiegi soov on kaup tellimuse saabumise järgselt kohe välja saata.

Vastava märkega rehvid toome kohale ühe tööpäevaga! Muul juhul on tavapäraseks tarneajaks 1-3 tööpäeva. Parima ostukogemuse pakkumiseks teeme kõik selleks, et see nii ka jääks ning ei pane e-poodi välja kaupa, mida meil tegelikult olemas ei ole.

Kõik ostetud rehvid toimetame kohale tellimusel näidatud aadressile või saadame DPD kulleriga.

Kättetoimetamine on alates nelja rehvi tellimisest tasuta. Rehvide arv ühes tellimuses ei ole piiratud.

🚩 Lõpetuseks, kui sa veel ei vaadanud, siis vaata nüüd kindlasti leheküljele “Soodsad rehvid, kust leiad parimad pakkumised populaarsetes mõõtudes ja pane oma tellimus teele. 👈

-50%
81.42 40.71
-50%
92.46 46.23
-50%
104.88 52.44
-50%
115.92 57.96
-50%
Soovitame
93.84 46.92
-50%
Soovitame
95.22 47.61
-50%
Soovitame
122.82 61.41
-50%
Soovitame
129.72 64.86

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga