Vaata talverehve meie e-poes
abc

Rehvid järelmaksuga – Liisi, Esto, Inbank ja Montonio

Rehvide tellimiseks on võimalik kasutada Liisi ID järelmaksu, mida saavad taotleda kõikide pankade kliendid ning minimaalne ostusumma puudub. Vastus järelmaksutaotlusele tuleb kohe.

Mõõdus 205/55 R16  on meie e-poes hetkel (05.2022) kõige soodsama suverehvi ringi hind 48.00€ x 4 (Roadmarch Ecopro 99) ja kõige kallimal juhul ise 118.47€ x 4 (Michelin Primacy 3). See ei ole just väike rahasumma, mida ühe korraga välja käia. Kas rehvide ostmine järelmaksuga oleks lahendus?

Infoks: Meie e-poest on järelmaksuga tehtud 5% kõigist tellimustest. Kõige väiksem järelmaksuga tehtud tellimus on 90 €, kõige suurem pea 500 €.

Järelmaksu võimalust on tavaliselt võimalik kasutada siis, kui taotlejal on minimaalselt 250 € suurune netosissetulek kuus, mis on laekunud pangakontole vähemalt viimased 6 kuud.

Rehvipood.eu e-poes on võimalik kasutada kolme erineva teenusepakkuja järelmaksu. Nendeks on Montonio, Inbank ja Liisi järelmaks.

Liisi järelmaksuga ostmine

Liisi järelmaksu kasutamiseks tuleb ostukorvis makseviisiks valida pangalinkide hulgast Liisi ID ning suunduda maksma. Vastus järelmaksutaotlusele tuleb 60 sekundiga.

Meie e-poes olevat järelmaksu võivad taotleda kõikide pankade kliendid ning minimaalne ostusumma puudub. Alljärgnev skeem seem selgitab, kuidas käib järelmaksu taotlemise protsess:

Liisi järelmaks

Järelmaksu taotluse vastus kuvatakse ekraanile koheselt peale tellimuse kinnitamist. Laenuleping saadetakse digiallkirjastmiseks Teie taotluses esitatud e-postiaadressile ning peale laenulepingu digiallkirjastamist toome teile kaubad soovitud aadressile.

Montonio järelmaks

Montonio platvormi krediidivahenduslepingu tingimused. Montonio koostööpartnerid on TF Bank AF Eesti filiaal, Svea Finance AS, Placet Group OÜ ja Bigbank AS. Loogika seisneb selles, et järelmaksu päring tehakse ühe korraga kõigile partneritele. Hetkel jääb selgusetuks, kas tagastatakse parim pakkuja või kõik, kes mingi pakkumise tegid.

Maksa mitmes osas krediidiandja on Montonio valiku puhul TF Bank.

Kui palju läheb toode kallimaks?

Lühidalt võib öelda, et järelmaksu puhul läheb toote väga palju kallimaks.

Iga tellija puhul hinnatakse järelmaksuintressi eraldi, mistõttu üht hinda öelda ei ole võimalik. Näidisarvutuses kasutame intressi 20% ning lepingutasu 15€. Järelmaksu kogusumma arvutamiseks saab kasutada Liisi järelmaksukalkulaatorit.

Teeme ka ühe näidisarvutuse*, mille tooteks valime selle suve kõige populaarsema suverehvi Minerva Radial F205 225/45 R17 hinnaga 46.23 € / tk.

Ilma järelmaksuta Järelmaksuga*
Toote hind (4 rehvi) 184.92 € 184.92 €
Lepingutasu 0.00 € 5.55 € (3%)
Intess (20%) 0.00 € 19.43 €
Kokku 184.92 €
209.89 €

Toodud näites kasutasime 6 kuu pikkust järelmaksuperioodi. Kasutades sellist võimalust kallineb ost umbes 25 euro võrra. Intressi arvestatakse algsummalt (mitte laenu jäägilt).

*Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Teenusepakkujaks on Holm Bank AS . Iga laen on finantskohustus. Kaalu oma otsust hoolikalt – tutvu laenulepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 56,78 % järgmistel näidistingimustel: laenu summa 184,92 €, lepingutasu 5,5 €, lepingu periood 6 kuud, fikseeritud intressimäär 21 % laenusummalt aastas, maksete kogusumma 209,89 € ja tagasimaksete summa 209,89 €.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.