Meie e-poes on kõige soodsama suverehvi ringi hind hetkel 35.88€ x 4 (Firemax FM601) ja kõige kallimal juhul ise 101.41€ x 4 (Michelin Pilot Sport 4). See ei ole just väike rahasumma, mida ühe korraga välja käia. Kas rehvide ostmine järelmaksuga oleks lahendus?

Infoks: Meie e-poest on järelmaksuga tehtud 5% kõigist tellimustest. Kõige väiksem järelmaksuga tehtud tellimus on 90 €, kõige suurem pea 500 €.

Järelmaksu võimalust on tavaliselt võimalik kasutada siis, kui taotlejal on minimaalselt 250 € suurune netosissetulek kuus, mis on laekunud pangakontole vähemalt viimased 6 kuud.

Liisi ID järelmaks

Rehvipood.eu e-poes on hetkel võimalik kasutada Liisi ID järelmaksu. Selleks tuleb ostukorvis makseviisiks valida pangalinkide hulgast Liisi ID ning vastus järelmaksutaotlusele tuleb 60 sekundiga.

Liisi järelmaksu võivad taotleda kõikide pankade kliendid ning minimaalne ostusumma puudub. Alljärgnev skeem seem selgitab, kuidas käib järelmaksu taotlemise protsess:

Liisi järelmaks

Järelmaksu taotluse vastus kuvatakse ekraanile koheselt peale tellimuse kinnitamist. Laenuleping saadetase digiallkirjastmiseks Teie taotluses esitatud e-postiaadressile ning peale laenulepingu digiallkirjastamist toome teile kaubad soovitud aadressile.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga