Aitame leida sobivad rehvid

Kui rehvifirmad ja -mudelid ajavad pea segamini, siis kõige lihtsam on suhelda rehviabilisega. Anna meile natukene andmeid enda soovi kohta ning saadame sulle kõige sobivamad valikud e-mailile. Nii hoiad kokku aega ja saad sobivad rehvid.

Mida rohkem saate meile infot anda, seda paremini on meil võimalik leida sobiv rehv. Kui mõnda asja ei tea, siis võib jätta tühjaks. Kirja saatmine on tasuta ning andmeid kasutatakse ainult ühekordse pakkumise tegemiseks.

  Email (nõutav)

  Teie e-mailile saadetakse valik teile sobivate rehvidega.

  Missugust tüüpi rehve otsite? (nõutav)

  Kui te teate, et soovite rehve talveks, kuid ei tea, kas lamell- või naastrehve (mõlemad on talverehvid), siis märkige lihtsalt mõlemad.

  Lamellrehvid (talve)Naastrehvid (talve)Suverehvid

  Mis on teie auto rehvimõõt?

  Lahtrisse võite kirjutada ka mitu sobivat mõõtu.

  Rehvimõõdu leiate auto all oleva rehvi pealt või tehnilisest passist. Mõõt on tavliselt kujul 205/55 R16 vms. Kui te ei tea rehvimõõtu, siis jätke lahter lihtsalt tühjaks.

  Mis autole te rehve otsite?

  Sellest on abi soovituse tegemisel (ja õige rehvimõõdu leidmisel) kui teame, et tegemist on näiteks 2016. aasta Toyota Yarisega vms.

  Mis on teie auto number, millele rehve soovite leida?

  Auto numbri abil leiame registrist teie autole sobiva rehvimõõdu (kui te pole eelpool öelnud, mis mõõduga rehve teil vaja oleks).

  Lisainfo, mida soovite meile jätta

  Näiteks, kui soovite kindlasti kallima või soodsama hinnaklassi rehve, mõnd kindlat tootjat vms.