Rehvid on kõige loogilisemad ja lihtsamad asjad, mida just e-poest tellida. Seda peamiselt kahel põhjusel: Esiteks ei ole üheski füüsilises rehvipoes nii suurt kaubamärkide ja rehvimõõtude valikut kui e-poes. Teiseks, kui tead põhilisi parameetreid, siis suure tõenäosusega õnnestub ka sobiva rehvi leidmine.

Kui tead rehvi mõõtu (seda saad vaadata rehvide pealt, mis auto all on) ning kas soovid talve- või suverehve, siis on tõenäosus ostu õnnestumiseks väga suur.

Kui ise ei tea täpset rehvimõõtu, siis on võimalik alati müüja käest küsida, et missugune mõõt teie autole täpselt sobib. Müüjal on võimalik seda on võimalik järgi vaadata automudeli või isegi autonumbri järgi.

Mida jälgida rehvide tellimisel e-poest

Vaata, et rehvimüüja kodulehel oleks olemas kontaktandmed.

Kindlasti võiks kergesti leitavad olla ettevõtte ärinimi (meie puhul nt Õlipartner AS), telefoninumber ja e-maili aadress. Eelistatult võiks olla ka müügiesinduse aadress Eestis, kuhu saaks vajadusel ise kohale minna.

Meie puhul leiad kõik vajalikud andmed igal leheküljel nii lehe päisest kui jalusest. Lisaks on eraldi lehekülg “Meist”.

Jälgi tarneaegade lubadusi ja ära tee mõne euro pärast kompromissi.

Kui ootad mõne euro säästmise nimel mõne päeva asemel rehve kolm nädalat, siis tavaliselt on hilisem rahulolematus enda otsusega garanteeritud. Veelgi halvem on, kui nädalase ootamise järel öeldakse, et rehvi polegi saada. Seega vaata kindlasti, missuguseid tarneaegu rehvidele lubatakse.

Meil on paljud rehvid kohe laos olemas ning toome kätte enamasti 1-2 tööpäevaga – sõltuvalt tellimise saabumise ajast ja kaubaringist.

Rehvide ootamine kui nad tulevad liiga kaua.
Kui sa ootad juba 7. päeva oma uusi rehve, mis peaks tulema 2-3 päevaga.

Mõistlikud tarneajad Eestis võiks e-poest tellimisel jääda 1-3 päeva vahele. Kui tellimuse kättetoimetamisega on kriitline seis – näiteks soovite rehve kellelegi sünnipäevaks või jõuludeks kinkida – siis märkige see tellimuse tegemisel ära või täpsustage reaalset tarneaega.

Lisaks

Vaata, et kodulehel oleks kasutusel SSL sertifikaat. Ainult sellisel juhul võid olla kindel, et sinu edastatud andmed püsivad turvaliselt. Selle tunned ära rohelise tabaluku ja https tähisena aadressiribal.

Täiendava kindluse saamiseks võid vaadata ka ettevõtte andmeid äriregistrist. Kui ettevõte on tegutsenud mitu aastat, asub Eestis, maksehäireid ja kahjumit ei ole, siis võid kindlasti kohe julgemalt tellida.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga