Soodsad talverehvid 2022

Rehvipoe spetsialistide soovitused käesolevaks Eesti talveks. Kui otsite kiire tarnega, mõistliku hinnaga uusi ja kvaliteetseid talverehve, siis olete õiges kohas.

Soodsad lamellrehvid

Suurem osa (~70%) meie klientidest eelistab talvel sõita lamellrehvidega. Soodsama hinnaklassi lamellrehvidest soovitame kindlasti Fronway, Firemax ja Minerva rehve.

Minerva Frostrack ja Firemax FM805 on olnud enim ostetud talverehvid eelnevatel aastatel ja saanud palju head tagasisidet. Kiidetakse kütusesäästlikkust, vastupidavust, haarduvust ja vähest rehvimüra.

Uuematest mudelitest on sel aastal lamellrehvide valikusse (ja meie soovitustesse!) lisandunud Fronway Icemaster ja Fronway Icepower, mis on koheselt laos olemas ning äärmiselt heade sõiduomadustega.

★ Parim hind
49.69
★ Parim hind
48.82
Soovitame
62.72
★ Parim hind
64.19

 

Vaata kõiki lamellrehve

 

Soodsad naastrehvid

Naastrehvidest on varasematel aastatel suurim menuk olnud Minerva Eco Stud. Tegemist on tõeliselt hinnatud, kuid siiski taskukohase talverehviga, mis sobib ka vähesema  teehooldusega maapiirkondadesse.

Sel aastal on soovitustesse lisandunud ka Green Max Winter Grip naastrehvid. Tänu rohketele naastudele on neil rehvidel suurepärane pidurdusvõime, haarduvus ja juhitavus jäistel ja lumistel teedel.

Meie kõige soodsamad naastrehvid on taastatud (ehk protekteeritud) naastrehvid Wolf Nord. Taastamine tähendab, et hoolika kontrolli läbinud premium klassi rehvid karkassile pannakse suhteliselt keerulise tehnoloogilise protsessi käigus uus muster. Protekteeritud rehvide kasutamine on väga levinud busside ja veoautode puhul, kuid need sobivad ka kaubikutele, maasturitele ja sõiduautodele.

Soovitame
85.49
Soovitame
91.00
Lõpumüük
74.20
Soovitame
56.35

 

Vaata kõiki naastrehve

 

Rehvid järelmaksuga või tasu mitmes osas

Pakume e-poes erinevaid järelmaksevõimalusi. Nende hulgas võimalus maksta rehvide eest hiljem – näiteks kolmes osas ilma täiendavate lisatasudeta. Maksa hiljem lahendusi pakuvad Inbank (Indivy), ESTO ja Montonio (TF Bank). Meie klientide seas on see makseviis üsna populaarne, kuna ei too endaga kaasa täiendavaid kulusid.

Samuti on olemas erinevad järelmaksuvõimalused kõigilt tuntud järelmaksu pakkujatelt nagu Holm Bank (Liisi järelmaks), ESTO järelmaks ning Montonio järelmaks (SVEA, BigBank jt).

 

Tutvu järelmaksuvõimalustega