Rehvid järelmaksuga

Meie e-poes on võimalik kasutada rehvide ostmiseks erinevaid järelmaksu võimalusi.

Järelmaksu kasutamine on mõistlik juhul kui toote hind selle tulemusel ei muutu. See tähendab, et enne lepingu sõlmimist tuleb hoolega vaadata, et ei lisanduks teenustasusid (lepingutasu) ja intresse. Intressid ja erinevad lisatasud teevad toote oluliselt kallimaks.

Järelmaksu taotlemine on võimalik e-poe kassas makseviiside hulgas. Järelmaksuga tehakse umbes 15% meie e-poe tellimustest (10.2023 seisuga). Kõige populaarsem järelmaks on ESTO 3.

Lisatasudeta järelmaksud meie e-poes:

ESTO 3 – maksa 3 osas. Lisatasudeta.
Inbank – maksa hiljem. Lisatasudeta.
Inbank – Indivy3

Erinevate lisatasudega järelmaksud:

ESTO järelmaks (intress 9.9%)
Liisi järelmaks (Holm Bank, intress al. 9.9%)
Montonio järelmaks (erinevad pakkujad)


ESTO 3 – maksa 3 osas, lisatasudeta

Valides ostukorvis makseviisiks ESTO 3 järelmaksu saate tasuda kauba eest kuni 3 võrdses osa. Intress 0%, lepingutasu 0€, haldustasu 0€ – see tähendab, et ostukorv ei muutu teie jaoks kallimaks.

Finantsteenuse osutaja ESTO AS. Järelmaksu lepingueelse teabega ja teenusetingimustega saab tutvuda siin.


ESTO järelmaks

Finantsteenuse osutaja ESTO AS. Järelmaksu lepingueelse teabega ja teenusetingimustega saab tutvuda siin.

  • Lepingutasu ei ole.
  • Järelmaks on fikseeritud aastase intressiga 9.9% ostusummalt (see on ostjale ~2x kallim, kui järelmaks, mida arvestatakse laenujäägilt).
  • Lepingu pikkus (mille jooksul ostusummalt intresse arvestatakse) on sõlmimise kuupäevast kuni viimase maksepäevani.

Liisi järelmaks (teenuseosutaja Holm pank)

Krediidiandja: Holm Bank AS (reg. nr. 14080830).
Aadress: Posti 30, 90504 Haapsalu
Telefon: +372 6755055
Koduleht: www.holmbank.ee/et/eraklient/jarelmaks/liisi-jarelmaks

Liisi järelmaksu kasutamise võimaluse leiab ostukorvist pangalinkide seast. Teenuse kasutamisega kaasnevast kogukulust kahjuks head ülevaadet saada on väga raske.

Lisainfot leiab: Liisi järelmaksu koduleht


Inbank – maksa hiljem, 1-3 osas. Lisatasudeta.

Jaga väljaminek 3-ks võrdseks osaks ning vormista ost. Intress 0%, lepingutasu 0€, haldustasu 0€. Teenust osutab AS Inbank. Teenuse tingimused leiate siit (makseviisid → “jaga osadeks” makseviisi tingimused).

Leping sõlmitakse pärast mobiilile saadetud SMS kinnituskoodi sisestamist.

Soovitame seda makseviisi kasutada kui te ei saa ESTO 3 makseviisi kasutada.


Indivy 3 (teenuseosutaja Inbank)

Indivy Slice 3 makseviisi leiab meie e-poe ostukorvist “Teised pangad ja krediitkaardid” valikust.

Indivy Slice 3 on Inbanki poolt pakutav makseviis, mis võimaldab e-poe eraisikust klientidel tasuda ostude eest kolmes võrdses osas intresse ja teenustasusid maksmata. Esimese osamakse teeb klient kuu pärast ostu sooritamist jätkates tasumist igakuiselt.

Kui turul on ka teisi sarnase nimega tooteid, siis Inbanki poolt pakutav Indivy Slice 3 erineb selle poolest, et tegemist ei ole krediiditootega. See tähendab, et sellega tasumine on tehtud kliendi jaoks võimalikult kiireks ja mugavaks. Ostu kinnitamine toimub vaid mõne hetkega ja kliendil ei ole vaja sõlmida krediidilepingut. (allikas: Maksekeskus)

Lisainfo: Inbank kodulehekülg


Montonio järelmaks

Ühe korraga võetakse pakkumised mitmelt järelmaksuteenuse pakkujalt. Hetkel teevad pakkumise TFBank, Placet Group, Bigbank, SVEA Finance ja Holm Bank. Pakkumiste ja lepingutega saab mugavalt tutvuda ning valida endale soodsama. Kui ükski pakkumine ei sobi, siis saab pöörduda tagasi kassasse ja valida mõne teise makseviisi.

Järelmaksu intress, lisatasud ja muud tingimused sõltuvad sellest, kes konkreetse pakkumise tegi.

Enne iga lepingu sõlmimist tutvu hoolikalt lepingu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Lepingu sõlmimisega võtad endale rahalise kohustuse. Me ei soovi, et meie kliendid satuks keerulisse rahalisse olukorda. Arvesta, et rahaliste raskuste tekkimisel lisanduvad tõenäoliselt viivised, tasulised meeldetuletused, leppetrahvid, lepingu muutmise tasud, sissenõudmise kulud jne, mis on konkreetse lepinguga ette nähtud. Tutvu kindlasti lepingu tingimustega.

Lehekülje sisu on viimati uuendatud: 09.09.2022