1. detsember on kuupäev, mil talverehvid muutuvad kohustuslikuks. Esmaspäeval, 4. detsembril loosime ühele õnnelikule talverehvid tellinutest raha tagasi!

Peaauhind – uued talverehvid 🎉🎈

Ühele talverehvid tellinutest kanname ostetud rehvide raha tagasi. See tähendab, et sisuliselt on igaühel võimalik võita talverehvid omal valikul. Tundub kena kingitus jõulukuusse.

Võitja: Triinu K, kes tellis endale Invovic lamellrehvid.

Sisene e-poodi

Lisaauhind 🎁

Facebooki postituse jagajate ja like panijate vahel loosime välja -50% sooduskupongi Minerva rehvide ostmiseks. Kupong kehtib 1. juunini, et seda oleks soovi korral võimalik kasutada ka näiteks suverehvide ostmisel.

Võitja: Meelis M.

Loosimises osalevad automaatselt kõik 1. oktoobrist kuni 3. detsembrini tehtud tellimused. Samaaegselt on võimalik osaleda mõlema auhinna loosis. Täpsed kampaaniareeglid leiad lehe alaosast.

Parima hinnaga talverehvid

Kõige soodsamate hindadega naastrehvid ja lamellrehvid suurtelt Hiina rehvitootjatelt Habilead ja Firemax.

  • Kõiki rehve meie Eesti ladudes suures koguses.
  • Saadame välja samal päeval, kätte järgmisel päeval!

Rehvipood.eu kindel soovitus soodsa hinnaklassi rehvide hulgast.

-51%
★ Parim hind
80.63 39.33
-51%
★ Parim hind
91.94 44.85
-52%
★ Parim hind
110.12 52.44
-52%
★ Parim hind
121.72 57.96
Vaata kõiki

Vaata ka teisi Habilead ja Firemax mudeleid ning mõõte.

Minerva – Rehvipoe soovitus!

Enam kui 100 aastase ajalooga Belgia päritolu usaldusväärne rehvitootja, mis toodab igal aastal enam kui 1.5 miljonit rehvi. See teeb Minervast maailma suurima private label rehvitootja, müügil enam kui 70 riigis.

Rehvipood.eu pakub turu parima hinnaga naastrehvi Minerva Eco Stud ning lamellrehvi Minerva Frostrack HP. Mõlemad mudelid on meie Eesti ladudes olemas ning saadame välja samal päeval!

-49%
Soovitame
87.46 44.85
-49%
Soovitame
119.75 61.41
-49%
Soovitame
123.79 63.48
Vaata kõiki

Vaata ka teisi Minerva Eco Stud ja Frostrack HP mõõte.

Kumho – premium rehvid

Pisut kallima hinnaklassi rehvidest pakub Rehvipood.eu eriti soodsa hinnaga naastrehvi Kumho WinterCraft WI31 ning lamellrehvi Kumho I’ZEN KW31.

Mõlemal mudelil suur laoseis ja väga kiire tarne!

Vaata kõiki

Vaata ka teisi Kumho mõõte meie e-poes.

Kampaania reeglid. Auhinnamängu läbiviijaks perioodil 1. oktoober – 4. detsember on AS Õlipartner. Kampaanias võivad osaleda kõik, kes ei ole AS Õlipartner töötajad. Kampaanias loositakse välja 2 võitjat – 1 peaauhind ja üks lohutusauhind vastavalt kampaania reeglites toodud tingimustele. Väljaloositav -50% sooduskupong kehtib Minerva suve- või talverehvide ostmisel. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi õigusaktidele.
Kõik küsimused ja/või pretensioonid seoses kampaaniaga korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata meiliaadressile: info@rehvipood.eu. Kampaania korraldaja säilitab õigused teha Kampaania reeglites muudatusi.