YOKOHAMA iceGUARD IG55 175/70 R14

95.51 48.57

Sõidu- ja maastikuautodele mõeldud hea toimivusega talverehv , mis tagab jääl suurepärase haarduvuse. Spetsiaalne protektori muster ja innovatiivne Silica-komponenti ja apelsinikooreõli sisaldav kummisegu stabiliseerivad auto käitumist igat liiki talvistel teedel – nii lumel kui ka jääl, nii märjal kui ka kuival teekattel.

Selle rehvi oluline omadus on agressiivne protektori suunatud muster koos originaalse õlapiirkonna disainiga. Selline ehitus tagab suurepärase suunapüsivuse ja väikese veeretakistuse. Lisaks suurendavad mitmesuunalised haardeservad veelgi haarduvust.

Õlaplokid parandavad rehvi läbivust sügavas lumes. Külgedel olevad laiad kaldsooned on mõeldud vee ja märja lume ärajuhtimiseks. Ühtlasi suurendavad need stabiilsust just lumistel pindadel. Spetsiaalse kujuga naastu ühenduskoht kaitseb naastu rehvist väljakukkumise eest, pikendades nii naastu ja ka rehvi enda kasutusaega – naastrehvi saab tavaliselt kauem kasutada.

Tähelepanu. Kui selle rehvi laoseisuks on märgitud 4 viimast, siis võib juhtuda, et meie tarnija ei võimalda seda rehvi tellida väiksemas koguses kui 4 tk. Palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast.

Laos 8+ rehvi

Tootekood: 175701402116715488FS Kategooria: Sildid: , ,