YOKOHAMA iceGUARD G075 265/50 R19

385.30 187.22

Hinnatud Geolandari rehvimudeli uusima põlvkonna talverehv tagab kõrge turvalisuse jäätunud teedel, ühtaegu ka kütusesäästu. Siksakilised sooned tagavad suurepärase sooritusvõimekuse jäätunud teel. Lai keskplokk suurendab kontaktpinda, mis parandab sooritusvõimekust jääl, samuti sirgjoonelise trajektori stabiilsuse kuival teel. Laiad külgservad suruvad vee rehvipinnalt eemale, kaitstes sõidukit vesiliu eest. Diagonaalsed mikrolamellid tagavad haarduvuse jäätunud teel. Kolmekordsed 3D lamellid tagavad turviseplokkide stabiilsuse, rehvi ühtlase kulumise.

Mida parem on rehvi haarduvus teekattega, seda lühem on pidurdusteekond. Võrreldes eelmise mudeliga (G073), on G075 rehvil tunduvalt parem haarduvus. Selle saavutamiseks on kasutatud tänapäevaseid materjale ja läbimõeldud turvisedisaini.

Võrreldes eelmise mudeliga (G073), on G075 rehvil 5% võrra väiksem veeremistakistus. Rehvide veeremistakistus on rehvi kulumisele ning hõõrdumisele kuluv energia. Rehvi koostises olev räni ning turviseplokkide paigutus vähendavad rehvi veeretakistust ning energiakadu, s.t. kuumenemist. Seetõttu väheneb ka kütuskulu.

Tähelepanu. Kui selle rehvi laoseisuks on märgitud 4 viimast, siis võib juhtuda, et meie tarnija ei võimalda seda rehvi tellida väiksemas koguses kui 4 tk. Palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast.

Laos 8+ rehvi

Tootekood: 265501902316721110 Kategooria: Sildid: , ,